انواع کابینت لاکچری را بشناسیم!

انواع کابینت لاکچری را بشناسیم!

البته قاعده ی خاصی برای استفاده از این متریال وجود ندارد ولی به دلیل داشتن ظاهر شکیل، بیشتر برای منازل ثروتمندان و دکوراسیون های سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرند.
در گذشته شاهد انواع کابینت قدیمی چوبی در منازل سلطنتی بودیم، اما تنها موضوعی که در طراحی کابینت از گذشته تا به امروز مورد تغییر و تحول قرار نگرفته شکل کلی استفاده از انواع کابینت در آشپزخانه می باشد.
در این میان برای رفع برخی نواقصی که در دیوار ممکن است وجود داشته باشد، از انواع کابینت عمودی برای پوشانندگی آن استفاده می شود که کاربردهای متفاوتی نیز می تواند داشته باشد.
مهم ترین نکته ای که در انتخاب کابینت باید مد نظر داشته باشید رنگ آن می باشد. رنگ کابینت باید حتما با دکوراسیون منزل شما هارمونی داشته باشد در غیر این صورت فضای ایجاد شده، فضای مطلوبی نخواهد بود. به همین منظور می توانید از انواع رنگ هایی که با  رنگ اصلی و پایه شما مطابقت دارند استفاده کنید.
دسته ای از کابینت ها هستند که به دلیل رنگ روشن به عنوان کابینت عروس در بازار عرضه می شوند. تمامی این کابینت ها دارای طیف رنگی روشن از قبیل کابینت طلایی، کابینت شیری، کابینت کرم قهوه ای، کابینت فندقی و … می باشند.
معمولا در آشپزخانه هایی که فضای کوچکی دارند از کابینت های رنگ روشن استفاده می شود زیرا باعث روشن تر شدن و بزرگنمایی فضای موجود می شود.
بعد از انجام طرح و رنگ مورد نظر، مسئله ای که بسیار حائز اهمیت است انتخاب نصاب یا کابینت کار است. شما اگر بهترین نوع متریال نیز استفاده کنید اما نیروی ماهری برای نصب و اجرا انتخاب نکنید، نه تنها هزینه ای که صرف کرده اید به هدر می رود بلکه نتیجه ی رضایت بخشی نیز نخواهید داشت.
مجموعه شهر کابینت در تلاش است همواره در انجام پروژه های خود از بهترین متریال و در اجرا از ماهرترین افراد استفاده نماید تا رضایت شما مشتریان عزیز جلب شود.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.