بررسی انواع کابینت خارجی

بررسی انواع کابینت خارجی

هر کجا صحبت از انواع کابینت خارجی می شود ناخوداگاه ذهنمان انواع کابینت ساده و شکیل را تصویر سازی می کند که در طیف رنگی روشن در انواع سریال ها و فیلم های خارجی مشاهده کرده ایم. بیشترین طرحی که از این دسته کابینت به چشممان خورده است، کابینت سفید یخچالی می باشد. رنگ سفید نشانه ی پاکی و نظافت است که در هر کجا مورد مصرف قرار بگیرد، از چند نظر در زیبایی و چیدمان تاثیر گذار می باشد.
امروزه با توجه به پیشرفت صنعت مد در دکوراسیون داخلی و اهمیت به این مسئله، تغییرات مثبتی در این زمینه ایجاد شده است که همین موضوع نیز در ایجاد سبک های جدید دخیل می باشد. در این میان به انواع کابینت طرح رومی یا انواع کابینت کلاسیک رومی می توان اشاره کرد.
برای این سبک بیشتر از رنگ های کاملا یکدست و روشن استفاده می شود و به ندرت شاید شاهد استفاده از دیگر رنگ ها در دیزاین آشپزخانه باشیم.
نمونه ی دیگری از انواع کابینت نیز در غالب کابینت به سبک ایتالیایی در بازار موجود هست که مختص فضاهای خاص و دکوراسیون های منحصر به فرد می باشد. از ویژگی های استفاده از انواع کابینت تمام چوب ایتالیایی می توان به لاکچری و خاص بودن آن اشاره کرد.
هم چنین این سبک از کابینت به دلیل قیمت بالایی که دارد مناسب تمامی اقشار جامعه نیست و در منازل کمی استفاده از آن به چشم می خورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.