درباره شرکت ابنیه سازان ستاوند

شرکت ابنیه سازان ستاوند فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه‌ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون فنی‌عمرانی اعم از پروژه های ساختمانی، صنعتی و  تأسیسات شهری آغاز نمود. این شرکت توانسته است با ارائه‌ی خدمات با کیفیت فنی و مهندسی به کارفرمایان معتبر جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ی فنی و عمرانی کشور بخصوص در زمینه‌ی مراکز آموزشی کسب کند.
نگرش ابنیه سازان ستاوند در اجرای پروژه ها تکیه بر قابلیت‌های روز‌افزون داخلی و طراحی بهینه در جهت به حداقل رساندن هزینه‌های اجرایی و حفظ بالاترین کیفیت، بکارگیری آخرین دست آوردهای روز دنیا و نیز اعمال نظریه‌های نوین مطرح شده در مهندسی و اجرا می باشد. این شرکت در سالهای اخیر با تمرکز بر اجرای مراکز دانشگاهی و همچنین مقاوم سازی و نوسازی فضاهای آموزشی مطابق با استانداردهای به‌روز،  تجربه و اعتبار ارزشمندی را نزد متولیان و مسئولین مراکز آموزشی کسب کرده است. شرکت ابنیه سازان ستاوند قادر است به صورت تخصصی خدمات ارزیابی ایمنی ساختمانهای موجود در برابر زلزله و اجرای عملیات مقاوم سازی ساختمانها با حفظ اصالت ابنیه را به کارفرمایان ارائه دهد.
انجام خدمات مشاوره، طراحی و اجرای انواع ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری از دیگر تجربیات این شرکت در سالهای گذشته می باشد.
همچنین متخصصین ابنیه سازان ستاوند با تکیه بر دانش و نوآوری بومی، روشهایی خلاقانه برای نظارت از راه دور محیطهای کارگاهی و افزایش بهره وری نیروهای انسانی مطرح کرده اند.

برند دیاکو امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری از کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت دکوراسیون داخلی کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .

چشم انداز شرکت

همواره تلاش ما این بوده است که در خانواده بزرگ ستاوند که برند دیاکو را تحت پوشش خود دارد، کیفیت را به بالاترین سطح ممکن به هم وطنان خود ارائه دهیم. تاکنون در مجموعه محصولات برند دیاکو موفق شدیم با ایجاد زیر ساخت تولید و مدیریت کیفیت، رضایت مشتریان عزیز را کسب کنیم.
امیدواریم با همراهی خانواده بزرگ خریداران محصولات دیاکو، در هر دو زمینه کاغذدیواری و محصولات چوبی روز به روز با کیفیت بیشتری نسبت به ارائه خدمات اقدام نماییم.

سخن معاون اجرایی

 
جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۵۳۸۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم، منتظر تماس ما باشید.