کابینت عروس اینستا

کابینت عروس اینستا

امروزه اکثر خرید ها از طریق دنیای مجازی و به صورت غیر حضوری و آنلاین صورت می گیرد و اینستاگرام بخش عمده ای از این بازار را به خود اختصاص داده است.
برای مثال برای خرید هر وسیله ای که مد نظرتان هست می توانید به راحتی به صفحه مجازی اینستاگرام مراجعه کنید و صفحه های معتبر را شناسایی و خرید خود را نهایی کنید.
در این میان کابینت هم از این قاعده مستثنی نمی باشد و صفحه های فعال زیادی در اینستاگرام در این زمینه فعالیت دارند. برای مراجعه به صفحه اینستاگرام شهر کابینت کافیست در قسمت سرچ اینستاگرام خود کلمه shahrekabinet  را جستجو کنید.
همچنین صفحه هایی در زمینه مشاوره و راهنمایی خرید جهیزیه، چیدمان منزل عروس، خرید عقد و سایر تشریفات و اقدامات مراسم عروسی در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند و شما با استفاده از هشتگ ها می توانید به راحتی پست های مربوط به موضوع مورد نظرتان را مشاهده کنید. یکی از هشتگ های پر طرفدار و کاربردی در اینستاگرام #کابینت_عروس هست.
معمولا برای انتخاب کابینت برای منزل نو عروس از انواع رنگ های روشن استفاده می کنند زیرا طیف رنگی سفید و کرم، قابلیت ست شدن با انواع دکور و مبلمان را دارد و باعث بزرگنمایی فضا می شود.
از این رو استفاده از انواع کابینت عسلی رنگ، کابینت قرمز سفید، کابینت سفید قهوه ای و یا انواع کابینت های گلاس سفید قهوه ای و یا کابینت های گلاس سفید طلایی فقط در موارد خاص و متراژ های بزرگ استفاده می شوند.
کابینت لمی گلاس به دلیل براقیت و شاینی که دارد بیشتر برای آشپزخانه نو عروسان استفاده می شود.

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.