کابینت های گلاس - شهر کابینت

کابینت های گلاس

امروزه کابینت های گلاس به یکی از پرطرفدارترین نوع کابینت ها در بین مردم تبدیل شده است. همان طور که از نام این محصول مشخص است کابینت های گلاس ساخته شده از ورقه هایی از جنس های گلاس است. این نوع کابینت ها نمونه ای پیشرفته از کابینت های ام دی اف هستند که دارای روکشی براق می باشند.

جنس این روکش براق معمولا از پلاستیک های شیشه ای و براق به نام پلکسی گلاس می باشد. این براق بودن سبب درخشش این نوع کابینت ها در آشپزخانه و ساختمان ها می شود روشنی خاصی  به فضای آشپزخانه ها می بخشد. این ویژگی یکی از ویژگی های منحصر به فرد کابینت های گلاس می باشد. خصوصا اکثر افرادی که دارای آشپزخانه های کوچک هستند معمولا این نوع کابینت را انتخاب می کنند.

 
جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۵۳۸۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم، منتظر تماس ما باشید.

 

مزایای کابینت های گلاس

 • از بارزترین ویژگی های این نوع کابینت، سطح براق و درخشنده آن است که معمولا نگاه ها را خیره خود می سازد. این براق بودن سبب بازتاب نور و در نتیجه روشن ساختن محیط ﺁشپزخانه ها می شود.
 • از دیگر مزایای کابینت های گلاس که سبب پرطرفدار شدن آن شده است قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است. قیمت این نوع کابینت ها برای بسیاری از مردم نسبت به کارایی آن از نظر اقتصادی به صرفه است.
 • نگهداری ﺁسان و طول عمر بالا از دیگر ویژگی های منحصربه فرد این نوع کابینت است.
 • تنوع در طرح و رنگ نیز سبب پر فروش بودن این محصول شده است. امروزه این کابینت ها مدرن در طرح و رنگ های متنوعی طراحی و ساخته می شوند که معمولا هر سلیقه ای را به خود جلب می نماید.
 • مقاوم بودن و ابزار خوری بالای این کابینت ها از شاخصه های مهمشان بشمار می رود. مقاومت این نوع کابینت ها در برابر ضربه بسیار بالاست. همچنین از قابلیت ابزارخوری بالایی نیز برخوردار هستند.

انواع کابینت های گلاس

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم یکی از ویژگی های منحصربه فرد کابینت های گلاس تنوع در طرح و رنگ و طراحی است. همین ویژگی سبب پرطرفدار بودن این نوع کابینت شده است که در اینجا معروف ترین و پرطرفدارترین نوع این کابینت را معرفی می کنیم:

کابینت های گلاس سفید- مشکی: شاید بتوان بدون اغراق گفت که امروزه این نوع کابینت ها یکی از جذاب ترین، زیباترین و مدرن ترین نوع کابینت های گلاس را تشکیل می دهند. این طرح از کابینت های گلاس فضایی کاملا لوکس و مدرن به فضای ﺁشپزخانه می بخشد.

های گلاس سفید- قهوه ای: این مدل از کابینت های گلاس نیز امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است و جزء پرفروش ترین ها محسوب می شود. معمولا طراحی این نوع از کابینت ها به گونه ای است که در ﺁشپزخانه های کوچک استفاده می شود.

های گلاس کرم- قهوه ای: با فروش زیاد و جذب مشتریان به این ترکیب مطمئنا این نوع کابینت یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین کابینت های نوع های گلاس است. این ترکیب رنگ بسیار هماهنگ و زیبا سبب شده محیط آشپزخانه بسیار دلباز و لوکس شود.

این نوع کابینت ها انواع دیگری نیز دارند که می توان به کابینت های گلاس سفید، های گلاس بنفش، های گلاس مشکی، های گلاس سفید- طوسی، های گلاس قرمز و های گلاس نارنجی اشاره نمود.

مراحل ثبت سفارش

 •  تماس با شماره ۰۲۱۵۳۸۸۴ و ثبت اولیه سفارش
 • بازدید از محل توسط کارشناسان شرکت
 • طراحی سه بعدی و هماهنگی با کارفرما 
 • صدور فاکتور و عقد قرارداد
 • نصب و تحویل سفارش
 • ورود به دوره گارانتی محصول
 
جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۵۳۸۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم، منتظر تماس ما باشید.