کابینت چوبی - شهر کابینت

کابینت چوبی

کابینت چوبی را می توان به عنوان یکی از اولین سازه های بشر بعد از صنعتی شدن خانه ها نام برد که با هدف  نگهداری انواع و اقسام وسیله های آشپزخانه طراحی و ساخته شده است. در حال حاضر وجود کابینت در آشپزخانه ی هر منزلی امری واجب و ضروری است، به گونه ای که تعداد خانه های فاقد کابینت بسیار انگشت شمار و یا خالی از سکنه می باشد.

در ساخت کابینت متداول ترین متریال مورد استفاده ی کابینت ساز ها، چوب است که معروف به کابینت چوبی می باشد. به طور حتم اولین گزینه ی پیشنهادی هر طراح دکوراسیونی برای مجهز کردن آشپزخانه به کابینت بهره مندی از چوب است، زیرا که کابینت چوبی به واسطه ی داشتن دامنه ی گسترده ای از مزایای مختلف، بهترین کابینت برای آشپزخانه محسوب می شود.

اگر خواهان آشنایی هر چه بیشتر، جامع تر و مطلوب تر در مورد کابینت های چوبی هستید قطعاً با خواندن این مقاله اطلاعات به درد بخوری در این زمینه به دست خواهید آورد.

 
جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۵۳۸۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم، منتظر تماس ما باشید.

 

برای کابینت چوبی از چه نوع چوب هایی استفاده می شود؟

بدیهی است که متریال واحد این سازه های کاربردی چوب است. از آن جا که نوع چوب مناسب برای کابینت چوبی بسیار زیاد می باشد، کابینت های چوبی نیز دارای مدل های مختلف و متعددی هستند.

در این بخش از متن به چند مورد از انواع چوب های مورد استفاده در ساخت کابینت چوبی به همراه خصوصیات گوناگون هر کدام اشاره کرده ایم که جزء متداول ترین متریال های این سازه ها می باشند:

 • ویژگی های کابینت چوبی با چوب گردو: چوب گردو از آن دست چوب هایی است که حتماً بار ها نام آن به گوشتان خورده است. چوب های درختان مرتفع گردو همواره معروف به داشتن درجه سختی بالا هستند، از این رو کابینت چوبی ساخته شده با آن ها از دوامی بسیار طولانی برخوردار می باشد. کابینت چوبی ساخته شده با چوب گردو نه تنها دارای قابلیت رنگ پذیری مطلوبی است، بلکه اگر بدون رنگ کردن از آن استفاده کنید می توانید از رنگ زیبای آن که به صورت خاکستری مایل به قهوه ای با رگه های سیاه می باشد، بهره مند شوید.
 • خصوصیات کابینت چوبی ساخته شده با استفاده از چوب افرا: یکی از خاص ترین متریال های کابینت چوبی، چوب درخت افرا است که در ایران معمولاً از چوب درخت افرای اپلت استفاده می شود. با استفاده از این چوب بهره مندی از رنگ طبیعی آن می توانید دارای کابینت هایی به رنگ سفید مایل به کرمی نه چندان براقی باشید که جلوه ی خاصی را به محیط آشپزخانه به ویژه آشپزخانه های به نسبت کوچک می دهد.
 • ویژگی های کابینت چوبی ساخته شده با چوب درخت بلوط: انواع کابینت چوبی ساخته شده با چوب درخت بلوط همواره دارای ویژگی هایی چون داشتن مقاومت بالا در برابر سایش و رطوبت های ناشی از محیط اطراف خود می باشد. افراد در انتخاب این چوب برای ساخت کابینت چوبی دارای گزینه های انتخابی متعددی در مورد رنگ چوب می باشند، به صورتی که به طور طبیعی چوب درخت بلوط دارای رنگ هایی در طیف های مختلف قهوه ای روشن، قهوه ای تیره، خاکستری، زرد وهستند.

مطلوب ترین روش برای سفارش بهترین کابینت چوبی با کیفیت

از جمله بارز ترین دغدغه های تقاضا کنندگان کابینت چوبی اقدام از طریق روشی است که بتوانند طی آن بهترین کابینت چوبی با کیفیت را تهیه کنند. از آن جا که برای تهیه این محصول کاربردی روش های متعددی در اختیار تقاضا کنندگان قرار دارد موجب بروز سردرگمی در افراد می شود.

ما در این جا در راستای حل این مشکل می خواهیم یکی از مطلوب تربن و پر مزیت ترین روش های سفارش بهترین کابینت چوبی با کیفیت را معرفی کنیم. این روش، روشی نیست جزء ثبت سفارش از طریق درگاه های مختلف اینترنتی. در روش خرید اینترنتی مزایای بسیاری شامل حال خریداران می شود که تنها چند مورد از آن ها را در پایین ذکر کرده ایم:

 •  – امکان مشاهده متنوع ترین و جدید ترین مدل ها
 •  – داشتن مطلوب ترین انتخاب در کوتاه ترین زمان ممکن
 •  – امکان دریافت بهترین راهنمایی ها از طرف مشاوران و کارشناسان فروش به صورت آنلاین و غیر حضوری
 •  – پرداخت نازل ترین مبالغ به علت نبود واسطه های منفعت طلب
 •  – دریافت سفارش در اولین فرصت
 •  – و موارد بسیار زیاد دیگر.

مراحل ثبت سفارش

 •  تماس با شماره ۰۲۱۵۳۸۸۴ و ثبت اولیه سفارش
 • بازدید از محل توسط کارشناسان شرکت
 • طراحی سه بعدی و هماهنگی با کارفرما 
 • صدور فاکتور و عقد قرارداد
 • نصب و تحویل سفارش
 • ورود به دوره گارانتی محصول
 
جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره ۵۳۸۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم، منتظر تماس ما باشید.